Отримати Додаткові 230% бонус до 23 000 з промо кодування

Екстрабон

Процес перевірки Parik24

Щоб стати повноцінним клієнтом 4Rabet, українські гравці просто Потрібно зареєструватися на веб-сайті букмекера. Відкриття ігор Рахунок надає можливість розміщувати ставки на спорт, поповнити баланс і зняти гроші.

4Abet যাচাইকরণ প্রক্রিয়া

Що стосується громадян Україні, ідентифікація користувачів стає доступний одразу після проходження процедури для Відкриття особистого рахунку. Щоб зареєструвати рахунок З індійським букмекером 4Rabet відвідайте веб-сайт компанії і натисніть кнопку "Зареєструйтесь". Введіть наступні Інформація в електронній формі:

 • Ім'я та прізвище;
 • Дата народження;
 • Номер телефону індійського оператора;
 • Адреса електронної пошти.
কিভাবে Parik24 অ্যাকাউন্ট নিবন্ধন করতে হয়

Як перевірити свій особистий рахунок з Parik24

Індіанець букмекер Parik24 Таким чином, працює в інтернет -форматі, щоб пройти перевірку, Він надає своїм користувачам віддалені параметри:

 • Надіслати сканування/фото документів. Навіть якщо ви реєструєтесь за допомогою соціальні мережі, букмекер Parik24 має можливість до синхронізувати свої дані та знати електронну адресу, де вона буде Надішліть лист із проханням перевірити. Ви повинні відповісти на Повідомлення, додаючи всі запитувані документи.
 • Надішліть фотографію з реквізитами банківської картки. Тут алгоритм Дії приблизно такі ж, як і в першому випадку.
 • Перевірте свою адресу, вкладаючи телефонний банк, виписка, Газовий рахунок. Майте на увазі, що законопроект не повинен бути старшим за 6 місяці і повинні мати повну адресу та ваше ім’я видиме на ньому.
 • Якщо у вас є проблеми Контакт з нами.

Перевірка в Додаток Parik24 робиться так само.

কিভাবে Parik24 একাউন্ট ভেরিফাই করবেন

Коли це може знадобитися?

Команда Parik24 проводить перевірку вибірково або до першої Зняття коштів. Зверніть увагу, що під час перевірки виведення коштів з платформи буде заборонено. Якщо ви не хочете бути попросив документів у неправильний час, пройдіть їх заздалегідь. Деякі букмекери містять форми для введення сканування документів, але Якщо це неможливо, то ви завжди можете зв’язатися з підтримкою Сервіс, яка допоможе вам. Не панікуйте, коли запитує букмекер Для ваших документів.

Чому мені потрібно перевірити свій рахунок?

Ідентифікація та вікова перевірка - це процедура перевірки клієнта використовується для того, щоб особистість гравця відповідала паспорту надані ним дані, а також те, що він дорослий.

Особиста ідентифікація використовується в порядку, серед іншого, до Визначте випадки мульти-обліку (створення множин Рахунки одного гравця або організованої групи гравців) та, Відповідно, щоб визначити шахраїв серед гравців.

Щоб визначити людину, букмекери просять сканування або фотокопію паспорта, рідше фотографія гравця, що тримає паспорт або нотаріальна копія паспорта, надісланого фізичною поштою. Ви можете Також потрібна копія другого доказу ідентичності, наприклад водійські права. У деяких офісах існує метод відео Ідентифікація (через Skype, WhatsApp або Viber). Вони також виглядають у вашому паспорті.

কেন আপনার parik24 অ্যাকাউন্ট যাচাই করতে হবে হবে হবে

Поширення

Які документи мені потрібно мати?

Є документи, які необхідні для передачі 4rabet Перевірка:

 • Паспорт.
  Це стосується сканування паспорт.
 • Посвідчення водія, свідоцтва про народження та інше документи, які підтверджують особу. Якщо офіс хоче зробити впевнений, що ви житель країни, вказана в Профіль, він діє так:
 • Сканування банківської виписки або квитанції про оплату за послуги. Ці документи містять адресу людини.

Як багато часу це займе?

Сам процес перевірки недовго і бере на себе 72 години. Гравець буде повідомлений про результати Перевірка листом до адреси електронної пошти його рахунок.

Чому я не можу перевірити?

Якщо ви отримаєте помилку при введенні веб-сайту, перевірте його URL -адресу. В Україні ви можете зареєструватися в Parik24 лише в офіційному веб-сайт. Якщо ви не отримаєте листа від підтримки за допомогою Код підтвердження електронної пошти, перевірте його правильність - ви можете Змініть електронну пошту на екрані введення коду. Якщо після Перевірка Електронна пошта не надійшла, спробуйте запустити Знову реєстрація або напишіть на чат з технічної підтримки веб-сайт.