Отримати Додаткові 230% бонус до 23 000 з промо кодування

Екстрабон

Партнерська програма Parik24

Parik24 - це сучасна онлайн -платформа в Україні, де ви можете зробити ставку Спорт, грайте в казино, заробляючи реальні гроші. Компанія в азартний бізнес є відносно недавнім, але вже розробив Унікальна пропозиція. Ви можете стати партнером компанії та отримати дохід не тільки від ставок. Щоб дізнатися більше деталей, читайте більше.

Логотип Parik24

Як заробити гроші з Parik24

Якщо ви хочете заробити не лише на ставках з 4rabet, цей варіант Обов’язково вам підійде. Parik24 в Інтернеті збільшується ваш дохід кожного разу, коли ви натискаєте на посилання, щоб перейти і Зареєструйте нову особу. Однак, щоб отримати таке посилання, ви повинні Зареєструйтесь на 4RabetPartner.com. Після цього процес Отримання довідки буде простим.

 • Після відкриття сайту потрібно знайти вкладку промо. Clicdek на ньому.
 • Далі ви повинні створити ім’я потоку, яке вводиться в Окреме поле імені потоку.
 • У вас є вибір, щоб додати щось до після зворотного зв'язку чи ні. У Цей випадок, цей розділ необов’язковий.
 • Коли ви вводите необхідні дані, ви можете натиснути додавання кнопка. Це дозволяє залучати нових людей на цей сайт. І Кожен, хто реєструється, натиснувши на ваше посилання, принесе вам готівка.
 • У нижній частині цієї сторінки ви зможете відстежувати всі свої теми, які були створені раніше.

Ви також зможете використовувати деякі функції сайту, які ви можете Дізнайтеся про реєстрацію та залучення нових користувачів. Один з значні переваги, які дозволяють залучати більше нових Parik24 Partners створює ваше бонуси. Цей бонус застосовуватиметься до певного посилання та застосовуватиметься до Кожен, хто ним користується. Щоб зробити такий рекламний код, вам потрібно Щоб зв’язатися з службою підтримки в Telegram. Протягом 10 хвилин, Співробітник сайту створить цей бонус, і ви зможете Щоб залучити до сайту ще більше користувачів. Особистий промо -код вас Можна використовувати, як у спортивних ставках, та в онлайн -іграх, Авіатор і інший.

Партнерська програма Parik24 на індійському веб-сайті - головна сторінка для партнерів

Відео про нашу партнерську програму

Parik24 - Відео огляд партнерської програми

Можливості для партнерів Parik24

Звичайно, існує певна схема, яка контролює систему вашого заробітку та заробітку когось, кого ви змогли Залучити до сайту. Ця система працює лише:

 1. Новий гравець на реферал починає робити ставки на сайті. Кожного разу Він втрачає деяку суму, ви отримуєте відсоток від втрати. Спочатку це 30% того, що втратив користувач. Якщо ви надаєте a стабільний приплив нових азартних гравців, ви можете домовитись про збільшення інтерес.
 2. Однак є інша сторона. Якщо людина виграє, ви програєте той же відсоток. Тобто, якщо людина доставила 1000 рупій і загубили, тоді ви отримуєте 300 рупій. У випадку, якщо він виграє, ви програєте однакові Rs 300.
 3. Ви також можете отримати дохід при першому поповненні депозитів від кожного нового гравця рефералу. Його перший депозит повинен бути в щонайменше 300 рупій. Тоді ви можете отримати 15 доларів. Ця сума також є стартова сума. Якщо ваш результат стабільний і постійно приносить багато активних користувачів на сайт, ця частина Заробіток може знову зростати.
Parik24 можливості з партнерською програмою

Найкраще було б зрозуміти, що вам не потрібно мати Сайт Опублікуйте посилання. У вас є кілька інших способів досягти Хороший результат у ролі партнера вашої компанії:

 1. Ви можете надсилати електронні листи людям. Для цього вам потрібно буде Напишіть короткий лист, який буде супроводжувати посилання.
 2. Якщо ви активно працюєте з соціальними мережами, ви можете легко Використовуйте їх. У нових публікаціях ви вказуєте посилання з Невеликий заклик до дії.
 3. Ви можете почати елементарно, надсилаючи друзі, після чого Ви можете попросити розповісти їм про вас іншим людям.
 4. Є ще багато способів залучити нових партнерів та збільшити заробіток.

Якщо вас цікавить, як ви можете виносити заробіток, ось Список доступних Платіжні системи:

Система виведення Відсоток комісії
Сітллер не стягується плата
Paytm не стягується плата
Скрілл не стягується плата
Виведення програми Parik24

Процес реєстрації в програмі

Якщо ви хочете зареєструватися на Parik24 для партнерів, вам потрібно лише зробити кілька речей:

 1. Перш за все, перейдіть на офіційний індійський сайт parik24.
 2. Потім прокрутіть на домашню сторінку сайту. Тут ви знайдете a кнопка, яка перемістить вас на іншу платформу.
 3. Таким чином, ви можете знайти веб-сайт із партнерською програмою.
 4. Натисніть кнопку реєстрації на чолі сайту.
 5. Тут потрібно заповнити кілька полів, щоб завершити свої реєстрація. Це включатиме вашу електронну адресу, ваш новий увійти та пароль, який потрібно запам'ятати.
 6. Одного разу Процес реєстрації завершено, ви зможете почати залучати нових філії.
Parik24 Україна реєстрація в програмі партнера

Переваги в нашій партнерській програмі

 • Підтримка
 • Вилучення
 • Статистика
 • Мобільний додаток

24-годинна підтримка

По -перше, у вас буде багато варіантів спілкування з компанія. По -друге, ви звернетесь і отримаєте відповідь питання абсолютно в будь -який час доби.

Parik24 24h підтримка

Зняття коштів

Компанія надає безпроцентні варіанти для зняття кошти, тож ви не втратите рупію від того, що заробляєте.

Parik24 Методи прості депозити та зняття коштів

Дані статистики

Ви зможете переглянути статистику для нових користувачів залучений. Тож ви зможете зрозуміти, який потік Приносить вам більше доходу.

Статистика ставок Parik24 на сайті

Мобільний додаток

Компанія має певну програму, яка дозволяє вам Використовуйте платформу з великим комфортом. Ви можете встановити це Додаток на пристрої Android або iOS.

Мобільний додаток Parik24 для ваших ставок