Отримати Додаткові 230% бонус до 23 000 з промо кодування

Екстрабон

Відповідальні ігри

Азартні ігри - це хороший спосіб витратити вільний час, але занадто багато Що -небудь не добре. Завдання розробників - надати Відповідальний азартний досвід для азартних гравців. Зважаючи на те, як Вживання азартних ігор може бути, ми повністю співпрацюємо з правилами та політики щодо регламенту, що реалізовувались у всьому світі, щоб зробити азартний досвід відповідального. Наша мета - надати клієнтам a безпечний та приємний дозвілля під час азартних ігор.

Відповідальні ігри

Основні положення

Кожен гравець повинен розуміти той факт Ставки на спорт у 4rabet це не лише дозвілля, щоб зробити свій час приємнішим і очікування, але зараз спосіб заробити гроші. В той самий час, Кожен повинен пам’ятати, що азартні ігри можуть бути небезпечними і Ви завжди повинні мати контроль над собою та своїми грошима.

Ми в Parik24 розуміємо важливість відповідальних азартних ігор. Ось чому ми намагаємось включити глобальні стандарти, щоб зберегти азартні гравці під їх контролем. Ми робимо все можливе, щоб допомогти вам, але Без вашої співпраці результат не буде успішним. Так просто продовжуйте азартні ігри як хобі, а не залежати від нього І, будь ласка, пам’ятайте про наступні поради:

  • Невдачі - це частина життя, тому, якщо ви втратите гроші, залишайтеся спокійно і потримайте свій розум.
  • Будь ласка, пограйте лише з вашими зайвими грошима, такими як кишенькові гроші, Ніколи не ризикуйте своїми активами в грі в азартні ігри.
  • Зрозумійте той факт, що азартні ігри - це не спосіб заробляти гроші Але спосіб розважитися.
  • Продовжуйте на вкладці гроші, які ви витратили, і заробляли на азартних іграх.
Parik24 Основні положення

Попередження про залежність

Часто пізно, перш ніж азартні азартні перетнув межу і стало залежним від азартних ігор як маржі дуже мало. Це правда, що більшість людей дотримуються закону і Розгляньте азартні ігри як веселі вільний час, але є також меншість людей, які вважають азартними іграми за заробіток і Отримайте залежність від нього. Незважаючи на те, що група дуже мала, ми беремо Це як серйозна справа і допомагає людям звільнитися від залежність, звернувши увагу на наступні моменти:

  • Це ваш особистий вибір для азартних азартних, а не когось пропозиція.
  • Запитайте себе про джерело грошей, які ви використовуєте для азартних ігор.
  • Скільки грошей та часу ви витрачаєте азартні ігри.
  • Ви дійсно знаєте правила гри?
  • Завжди перевіряйте своє відчуття, поки ви азартні.
  • Азартні ігри шкодять вам або вашій роботі будь -якими способами?
ПАРІК24 Попередження

Здатність блокувати особистий рахунок

Якщо ви відчуваєте, що ви залежать від гри або азартних ігор завдає вам будь -яким чином, ви можете подати запит компанії порушити контракт з Компанією, щоб закрити угоду. Однак треба врахувати той факт, що коли наступного разу ви контакт з відкритим угодою, яку компанія може відмовитись від цього не пояснюючи, чому.

Ці умови застосовуються також до Додаток Parik24.

Блокуючий рахунок у Parik24