Отримати Додаткові 230% бонус до 23 000 з промо кодування

Екстрабон

Контакти Parik24 та підтримка українських гравців

Це нова онлайн -платформа в Україні, де ви можете зробити ставку на спорт і грати в казино. Parik24 в Україні це робить Можна виграти реальні гроші на найкращих умовах. Тут ви знайдете азартні ігри та слоти, а також відмінна спортивна книга з Найкращі шанси.

Контакти Parik24 та підтримка

Parik24 контакти

Якість підтримки часто є детермінантом веб-сайту відбір. Ось чому вам потрібно звернути увагу на кілька Деталі:

  • Вам слід забезпечити вибір способів спілкування Платформа.
  • Багато користувачів грають частіше пізніше, тому час обслуговування не повинен бути обмежений стандартним робочим часом.
  • Якщо відповідь приходить швидко, то це може бути важливим перевага.
  • Окрім швидкості, вам потрібно звернути увагу на якість відповіді працівників та ввічливості.

Ми можемо впевнено сказати, що підтримка Parik24 працює на найвищому рівень. Якщо ми детальніше поговоримо про методи контакту Співробітники сайту, тоді ми можемо розрізнити декілька наступних.

Тип Опис
Електронна пошта Електронна пошта-це довгий і старий спосіб спілкування, але це існує на платформі. Ви можете писати Parik24 від електронною поштою за адресою Підтримка@ukrtoloka.com.ua Щоб отримати відповіді на ваші запитання. Однак адміністрація попереджає що цей метод є найповільнішим, тому він рекомендує приймати Перевага інших, якщо це можливо.
Чат у прямому ефірі На даний момент найпопулярнішим способом є Чат у прямому ефірі на платформі. Завдяки цьому, ти будеш Не потрібно звертатися безпосередньо до оператора та Відповідь прийде дуже швидко. Також тут ви можете прикріпити будь-які фотографії, щоб полегшити пояснення, в чому проблема є. Чат працює цілодобово, тому він модний серед користувачі.
Соціальні мережі Parik24 має телеграму чату-бота. Ви можете написати повідомлення а також отримувати відповідь від бота. Це дуже зручний спосіб, яким користуються багато гравців. Ви також можете Зверніться до групи в телеграмах за допомогою. Ви можете його знайти ввівши @fourbetsupport_bot У пошуку нитка.

Компанія Parik24 характеризується деякими деталями в тому, що вони Подбайте про користувачів і завжди намагайтеся надати максимальну підтримку в Будь -яка ситуація. Тому гравці висловлюють задоволення від Робота служби підтримки.

В Мобільний додаток Parik24, контакти точно однакові.

Послуги підтримки клієнтів Parik24 Україна - корисна інформація для користувачів

Соц.медіа

Parik24 активно просуває платформи в соціальних мережах. Тому ви можете знайти рахунки компанії в:

Facebook Натисніть тут
Телеграма Ви отримаєте доступ до групи, ввівши @offician_4rabetcom у пошуку
Instagram Обліковий запис називається 4rabetcom_official
Твіттер Ви можете знайти всі доступні публікації за допомогою хештега #4rabet

Соціальні мережі досить активні, щоб ви могли дізнатися Остання інформація про бонуси, недавній зміни, найбільші матчі та багато іншого. Також на соціальному сайти, ви можете подати запит або скаргу, пов’язані з Платформа або Мобільний додаток працювати.

Parik24 Мережі соціальних медіа: Instagram, Facebook, Telegram, Twitter

Поширення

О котрій годині працює технічна підтримка?

У вас є можливість звернутися за допомогою в будь -який час день, сім днів на тиждень. Це великий плюс для платформи.

Як швидко я отримаю відповідь?

Якщо ви використовуєте мобільний номер, спілкуйтеся на платформі або в чаті Соціальні мережі, вони відповідатимуть вам так швидко, як і можливий. Компанія відповідально підійшла до Створення сервісу, тому користувачам не потрібно чекати Довго відповіді.

Які проблеми я можу очікувати?

Єдина проблема, яку ви можете очікувати, - це невелике очікування раніше Ви зв'язуєтесь з оператором по телефону. Однак, Якщо лінія не завантажена, то ця проблема не буде.